CELAL ADAN BAYRAMPAŞA'DA

CELAL ADAN BAYRAMPAŞA'DA

MHP Bayrampaşa İlçe Başkanığı siyasi faaliyetlerine Ramazan ayı kapsamında gerçekleştirdiği çalışmaları ile hız verdi.

20 Temmuz Cumartesi günü saat 14’de üç fabrika ziyaret ile başlayan programı, Yenidoğan Mahallesi esnafları  ve işadamlarını ziyaretle devam ettirdi. Merkez Camii’inde kılınan ikindi namazı sonrası sürdürülen ziyaret Demirkapı cad. esnafının yoğun ilgisini çekti.

MHP Bayrampaşa İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar programına MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP MYK Üyeleri Niyazı Paksoy ve Musa Küçük, Ortadoğu Gazetesi Yazıişleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu, Bengütürk Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Turgut, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Gazete 2023 Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Öztürk, mahalle muhtarları, işadamları, bürokrasinin temsilcileri, dernek temsilcileri ve çok sayıda partili ve esnaf katıldı.


MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal ADAN yaptığı konuşmada; 30 Mart 2014 te yapılacak olan yerel seçimlerin Türkiye'nin geleceği için çok önemli bir dönüm noktası olduğunu belirterek, Türkiye genelinde halkın MHP'ye gösterdiği teveccühün her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi. Adan, bu seçimde mutlaka Bayrampaşa ilçesine MHP mührünün vurulması gerektiğini söyledi. 

Benzer İçerikler