CELAL ADAN BEYOĞLU'NDA

CELAL ADAN BEYOĞLU'NDA

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal ADAN'ın katıldığı MHP Beyoğlu İlçe Teşkilatı iftar programında  eski ve yeni yöneticiler ile çok sayıda partili bir araya geldi.

İftar programı Kuran tilaveti ile başladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Celal Adan iftara katılanları selamlayarak başladığı konuşmasında hükümetin açılım sürecinde yürüttüğü politikalara dikkat çekerek “Bu süreç tam anlamıyla bir ihanet süreci olmuştur” dedi.

Celal Adan sözlerine şöyle devam etti: “AKP iktidara geldiği günden bu yana sürdürdüğü teslimiyetçi ve aciz politikalarını artık ihanet noktasına vardırmıştır. Bir yandan demokratik hak arayışı içinde olan vatandaşlarımıza akla hayale gelmedik zulümle karşılık veren AKP diğer yanda ülkemizin Güneydoğusu’ nu nerdeyse terör örgütüne teslim etmiş durumdadır. Teröristlerin çekileceğini söyleyip askerimizi bölgeden çeken iktidar ülkemizi tam bir bölünmenin eşiğine getirmiştir. Bu andan itibaren ülkemiz için kaçınılmaz bir hakikat vardır o da Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar olma zorunluluğudur. MHP bundan böyle var gücüyle çalışmalı ve iktidar olmak zorundadır. Bunu hep birlikte başarmak zorundayız. Şu mübarek günlerde Türklük bilinci İslam şuuru ile gece gündüz çalışıp ülkemizin bölünmesini engellemek için MHP’yi iktidara taşımalıyız” DEDİ.

Benzer İçerikler