CELAL ADAN MHP RÜZGARLIBAHÇE SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILIŞINDA

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı 30 Mart Seçimleri ile ilgili hummalı bir çalışma yürütmekte. Partinin Beykoz Belediye Başkan Adayı Mimar Alaattin Köseler her gün yeni ve yoğun
bir program ile Beykozlularla buluşmaya devam ederken partisinin Rüzgarlıbahçe Mahallesindeki Seçim İrtibat Bürosunun açılışında erdiği mesajlar ile Beykoz Belediye Başkanlığının MHP'li bir isme geçmesinin gerçekleşeceğinin iddiasında bulundu.

Rüzgarlıbahçe Mahallesindeki seçim irtibat bürosunun açılışından önce aynı bölgede bulunan Seçim Koordinasyon Merkezinde Partinin İstanbul Bölge Milletvekillerinden Celal Adan, İlçe Başkanı Ali Emanet ile seçim dönemi çalışmalarına ilişkin bir değerlendirem toplantısı yapan Alaattin Köseler daha sonra hep birlikte irtibat bürosunun açılacağı noktaya hareket etti. Burada gerçekleşen açılış töreninde ilk konuşmayı MHP İlçe Başkanı Ali Emanet yaptı." Bugün burada seçim irtibat büromuzun açılış töreni için bulunmaktayız. İnşallah Rabbim bizlere aynı yerde, burada 30 Mart akşamı aynı coşku ve heyecan ile Belediye Başkanlığını kazandığımız günde yapacağımız kutlamaları nasip edecek. Beykoz'daki harami düzeni yıkıp, buna son vereceğiz "diye konuşan Emanet, seçim İrtibat Bürosunun tam karşısında bulunan Özel Medistate Hastanesi pencerelerinde açılışı izleyen vatandaşlarada geçmiş olsu dileklerini iletim, Allah'tan şifa dilediğini de ileterek açılışta özel ve anlamlı bir jest yapmış oldu.

Rüzgarlıbahçe Seçim İrtibat Bürosu açılış töreninde ikinci konuşmayı MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Mimar Alaattin Köseler yaptı. Köseler öncelikle irtibat bürosunun açılmasında katkılarında dolayı Belediye Meclis Adayı Mustafa Yıldız'a teşşekürlerini iletirken,"Mustafa Kardeşimizin emekleri ile açılan seçim irtibat büromuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki Rüzgarlıbahçe'de emeklerimiz boşa ççıkmayacak, İnşallah 30 Mart'ta en fazla oyu bu mahallemizden alacağız" şeklinde konuştu.

Açılışta son konuşmayı Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekillerinden Celal Ada yaptı. Adan çeşitli anekdotlarla süslediği konuşmasında bu anekdostları 30 Mart seçimleri ile ilintileyip, "Beykoz'da ortaya çıkan yiğidimiz Alaattin Kösler oldu, kendisi Beykozluların yüreğinde yer edinmeyi başarmış, her evde bir sempatisi olan ve Beykozluların 30 Mart sonrasında Beykoz Belediye Bakanı olarak görmelerini istdiği bir isim. Bakın bu kadar Beykoz'da sempati ağı bulunan Sayın Alaattin Kösler seçimi kazanamaz ise sebebi biz oluruz. Alaattin Bey öylesine yüksek bir oy ile seçilmeli ki meclis üyeleiklerinde de üstünlüğü, çoğunluğu yakalıyalım. 3 hilalli bayrağı Beykoz Belediyesinde dalgalandırmanın zamanı geldi. İşte o zaman Beykoz onurlu, gururlu bir blge olarak da kazanacak" diye konuştu.

Benzer İçerikler