CELAL ADAN SEÇİM ÇALIŞMALARINA EYÜP İLÇESİNDE DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Eyüp’te vatandaşların bir çoğunun MHP’liler gibi düşündüğünü söyledi. Adan, “Tek tek dinlediğimizde hiç kimsenin bizimle fikir ayrılığı yok. Eyüp’teki yüzde 90 vatandaş MHPliler gibi düşünmektedir.” dedi.

Celal Adan, Eyüp’teki bir düğün salonunda sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Programa MHP Eyüp Belediye Başkan Adayı Kamil Yıldız ve partililer de katıldı.

Programda konuşan Celal Adan, “Türkiye’nin gücü, Türkiye’de yaşayan herkesi onurlu yaşatacak bir güçtedir. Dolayısıyla birincisi ezanı hür, bayrağı hür Türkiye. İkincisi her insanın namerde muhtaç olmadığı, onurlu yaşadığı Türkiye. MHP budur değerli arkadaşlar. Kamil Yıldız Bey, çok gurur duydum bugün. Eyüp Sultan’ın ana caddesinden gelirken esnafın bize gösterdiği teveccühü gördüm, gurur duydum. MHP’nin alacağı oyları bir kişi çok iyi biliyor. O da Recep Tayyip Erdoğan.” ifadelerini kullandı.

Eyüp ilçesinde büyük çoğunluğun MHP ile aynı düşündüğünü ifade eden Adan, “Eyüplü vatandaşlarımızla görüştük, herkes sandığı beklemektedir. Sandık 3 hilalli bayrağın belediyede dalgalanmasına öncülük edecek. Eyüp Belediye Başkanı Kamil Yıldız olacak. Şu anda Eyüp Sultan’da herkes MHP’li. Tek tek dinlediğimizde hiç kimsenin bizimle fikir ayrılığı yok. İstisnalar kaideyi bulmaz. Bölücü unsurlara itibar eden, Türk milletinin ana duruşuna düşmanlık besleyenler olabilir. Ama Eyüp’teki yüzde 90 vatandaş, MHPliler gibi düşünmektedir.” şeklinde konuştu.

Benzer İçerikler