CELAL ADAN YEREL MEDYAYLA BULUŞTU

CELAL ADAN YEREL MEDYAYLA BULUŞTU

İstanbul’da ki yerel medya mensuplarının katıldığı programa;MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan,İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Rasim ACAR, Erdem Karakoç, İl Başkan yardımcılarından Recep Alp, Medya Mensupları Derneği Genel Başkanı Ahmet Kaplan ve çok sayıda gazeteci katıldı. 

Burada bir konuşma yapan Celal ADAN “Türkiye’nin birliği ve güvenliği tehlikededir’’, Devlet yıpranıyor, Devleti yıpratırsanız, başımıza neler gelir neler, Suriye önümüzde, Irak ve mısırdan örnekler veren Adan; Ekonomimizi çökerttiler, dört Bakan bu şaibeyle yaşayamazlar, derhal istifa edip yargıya teslim olmaları gerekir.. Bizim partimizin bir Milletvekili bu duruma düşünce, Yüce divanda yargılandı temiz çıktı bugün, MHP saflarında siyaset yapıyor, eğer kendilerine güvenleri varsa, yüce Divanda yargılanıp temizlensin yeniden siyasete dönsünler dedi.

Başbakanın Paralel Devlet diye tabir ettiği yapının Cemaat olmadığı, tam aksine Paralel deyince Barzani ye bakması gerekir, Pkk militanlarını himaye eden Barzani değimli? Dedi.

Benzer İçerikler