MHP Kurmayları Erzurum'da

MHP Kurmayları Erzurum'da

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi 22 Haziran’da Erzurum’da yapacağı “Birlik” mitingi öncesi Erzurum’a adeta çıkarma yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 22 Haziran tarihinde Erzurum’da yapacağı “Birlik” mitingine bir hafta kala Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Genel Başkan Yardımcısı E. Haluk Ayhan, Genel Başkan Yardımsısı E. Semih Yalçın, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı, Antalya Milletvekili Mehmet Günal, İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu, Ankara Milletvekili Mustafa Erdem, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz Erzurum’a çıkarma yaptı.

Erzurum hava alanında genel başkan yardımcılarını ve milletvekillerini çok sayıda partili karşıladı. Hava alanında kendilerini karşılayanlara hitaben bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, “Böyle bir kalabalığı görünce duygulanmamak mümkün değil. Bizleri karşılamaya gelen bütün partili arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya, ise açıklamasında Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin 22 Haziran tarihinde Erzurum’da yapacağı “Birlik” mitingi öncesi partilerinin genel başkan yardımcıları ve milletvekillerinin ön hazırlık çalışması yapmak üzere geldiklerini söyledi. Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinin Cuma günü Erzurum merkezde çalışmalarda bulunacağını belirten Kaya, hafta sonu ise ilçelerde çalışmalar yapılıp, vatandaşlarla bir araya gelineceğini söyledi.

Benzer İçerikler