MHP'li Adan: 30 Mart'a kadar seferber olun

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Arnavutköy'de Yeşilbayır, Ömerli, Deliklikaya ve Sazlıbosna mahallelerinde partisinin seçim irtibat bürolarının açılışına katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Adan, esnafı da ziyaret etti.

İktidarın, adaleti kendine göre ayarladığını iddia eden Adan, "Şimdi utanmadan HSYK'yı değiştiriyorlar. Hatırlıyorsanız 2010 yılında HSYK'da yaptıkları değişim sonucu 'Bu, bir devrimdir' diyorlardı. Dün, TSK mensuplarını hapse atarken 'Türkiye bağırsaklarını temizliyor' diyorlardı. O savcıları o zaman ödüllendirdiler, altlarına zırhlı araç verdiler" diye konuştu.

Adan, Türkiye'nin, cumhuriyet tarihinin en kötü yönetimiyle karşı karşıya olduğunu savunarak, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu cumhuriyette "Kürt-Türk" ayrımı olamayacağını, Samsunlu, Edirneli, Nevşehirli vatandaş hangi hakka sahipse Vanlı, Diyarbakırlı vatandaşın da aynı haklara sahip olduğunu ifade etti.

"MHP, yolsuzluğun hesabını soracak" diyen Adan, 30 Mart'ta 3 hilalli MHP bayrağının Arnavutköy'de dalgalanmasından bir hafta sonra ilçeyi ziyaret edeceğini, herkesle görüşeceğini, o zaman ilçede yolsuzluk yapanların birbirini ihbar edeceğini söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan, şunları kaydetti:

"Çalmadık hiçbir kapı bırakmayacaksınız. Sabah evden çıkarken eşime de 'Sen de burada ziyaretlerde bulun' dedim. Çünkü ilçelerde hanım kardeşlerimizin yoğun çalışmasını görüyorum. 30 Mart'a kadar seferber olunuz. 30 Mart, Türkiye'nin geleceği için önemli bir seçimdir. Türkiye, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden, Başbakandan büyüktür. Onlar çalışırken bizler duramayız. MHP, sadece Allah'tan, siyasetten ve milletten güç alır. 30 Mart, devletin hırsızdan ve arsızdan arındığı gün olur inşallah."

Benzer İçerikler