MHP'LİLER KAĞITHANE MEYDANINDA ARTIK YETER DEDİ

MHP'LİLER KAĞITHANE MEYDANINDA ARTIK YETER DEDİ

Kağıthane Merkez Meydanında düzenlenen "MHP Büyük Kâğıthane Buluşması” yoğun bir katılımla gerçekleşti…

Mitinge, MHP Kağıthane İlçe yöneticileri, meclis üyeleri ve meclis üyesi adaylarının yanı sıra, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar da katıldı.

İstanbul'un her yerinde mitingler ve toplantılar olmasına rağmen, "MHP Büyük Kağıthane Buluşması, Açık Hava Toplantısına", Kağıthaneliler de çok büyük bir ilgi gösterdi.

Açık Hava toplantısında Kağıthanelilere seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Celal Adan, “30 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, normal seçim propagandaları ve demokratik bir yarıştan ziyade; Sayın Başbakan’ın paranoyalarının gündemi oluşturduğu bir seçim atmosferi yaşamaktayız.” dedi.

AK Parti’nin iktidar olanaklarını kullanılarak ve “bindirilmiş kıtalarla” AKP propagandası yaptığını ifade eden Adan, Başbakan’ın sadece kendini ve yakın çevresini kurtarmanın gayretiyle herkese saldırdığını söyledi.

Başbakan Erdoğan’ın üslubunu da eleştiren Adan “Sayın Başbakan’ın seçim meydanlarında kullandığı dil; milletimizi ayrıştıran, bölen ve insanlarımız arasına bariyer kuran bir dildir. Sayın Başbakan sadece -ötekileştirerek- ve hayali düşmanlar yaratarak kendini koruma altına almaya çalışmaktadır. Kendi yazdığı senaryolar üzerinden milletimizi kamplara ayıran bu zihniyet; Türkiye’nin barışı, geleceği ve menfaatleri açısından da artık bir tehlike halini almıştır.
Sayın Başbakan’ın ve AKP adaylarının dili; demokrasi dili değil savaş dilidir. Başbakan hırsızlarla savaşacağına milletin değerleriyle, vicdanlarla savaşmaktadır. Yolsuzluk ve rüşvet lobisinin istikbali için milletin istikbalini feda etmektedir.”
diye konuştu.

23 Mart 2014

Benzer İçerikler